Pałac Chojnata k/Białej Rawskiej

Wola Chojnata 59
96-230 Biała Rawska,

woj. łódzkie

Rezerwacje indywidualne
tel. +48 46 813 88 30
gsm. +48 513 126 775
recepcja@palacchojnata.com

Rezerwacje grupowe
Szkolenia/ konferencje
Biuro Sprzedaży o/ Warszawa
tel. 48 22 826 30 82
fax. 48 22 827 09 75
palac@trip.pl

Butik Spa

Jesteśmy pierwszym w Polsce obiektem, który zapewnia wyjątkowe przeżycia rytuałów SPA bezpośrednio w pokoju Gościa.

Jako jedyni oferujemy zabiegi oparte na staropolskich recepturach (wykorzystujemy rytuały pochodzące z XIX wieku i naturalne, tj. pozbawione sztucznych komponentów składniki).

Łagodna i ciepła kolorystyka pokoi, jak również śpiew ptaków za oknem wzmagają poczucie relaksu. Odpowiednio dobrane zabiegi odbywają się nieśpiesznie, z wyczuciem i uwagą oraz pełną dbałością i poświęceniem uwagi dla Gościa.

Relaksujące chwile


Relaksujące chwile

Nasi terapeuci zadbają o wyjątkowy klimat pokoju Gościa w trakcie zabiegu. Kojące aromaty, lekkie, przyciemnione światło i specjalnie dobrana muzyka gwarantują, iż ciało i umysł osiągną stan odprężenia. Specjalnie dobrane elementy pobudzające zmysły, wprowadzą w odpowiedni nastrój spowodują głębokie poczucie relaksacji lub wręcz przeciwnie dodadzą energii.

A po zabiegach...


A po zabiegach...

Po oczyszczających zabiegach organizm potrzebuje czystego powietrza i odpowiedniego pożywienia. Zachęcamy do spacerów i joggingu po parkowej „ścieżce zdrowia” oraz skorzystania ze specjalnych dań kuchni „wellness” jakie serwuje Restauracja Pałacowa.

Jednym z czynników budujących Pałacową atmosferę komfortu jest zdrowe i wysmakowane jedzenie. Niektórzy przyjeżdżają do nas specjalnie ze względu na kuchnię. Tylko u nas mogą Państwo skosztować sezonowo, np. soku z młodej pokrzywy czy brzozy.

Uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z propozycjami zabiegowymi.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress