Pałac Chojnata k/Białej Rawskiej

Wola Chojnata 59
96-230 Biała Rawska,

woj. łódzkie

Rezerwacje indywidualne
tel. +48 46 813 88 30
gsm. +48 513 126 775
recepcja@palacchojnata.com

Rezerwacje grupowe
Szkolenia/ konferencje
Biuro Sprzedaży o/ Warszawa
tel. 48 22 826 30 82
fax. 48 22 827 09 75
palac@trip.pl

Kąpiele

violet composition - candles, oil, orchids and bamboo on waterRóżnorodna kolorystyka, piękne zapachy i szalony efekt musującej pielęgnacji ciała uczynią każdy dzień wyjątkowym.Kąpiel z kulą odsłoni przed nami nieznane dotąd zmysłowe przeżycia, skóra stanie właściwie nawilżona, odżywiona i natłuszczona Aromaterapeutyczne działanie olejków eterycznych wzbogacone jest korzystnym działaniem ziół, kwiatów i zbóż.  Kąpiel do doskonały zabieg pojedynczy ale również polecamy jako zabieg uzupełniający przed zabiegiem na ciało, masażem czy też zabiegiem na twarz.

Łazienka w której będzie przygotowana kąpiel, będzie tonęła w aromatycznym zapachu, blasku świec i delikatnej muzyce.

 

Usługa Cena
Kąpiel dla 2 osób – 30 min. 100 zł
Kąpiel dla 2 osób z butelką wina musującego – 40 min. 140 zł

Rodzaje kąpieli


Różana

Królewski zapach róży jest zbawienny dla zmysłów, gdyż koi je i działa relaksująco. Olejek różany ma działanie regenerujące i łagodzące, wpływa również na skórę przeciwzapalnie.


Magnoliowa

Zapach niewinności i piękna ukryty w subtelnej białej kuli uwodzi zmysły, skóra staje się wypielęgnowana i gładka jak szlachetny jedwab.


Pomarańcz-cynamon

Zawarty w niej wyciąg z pomarańczy zawiera witaminę C i działa na skórę tonizująco, idealnie odżywia wysuszony naskórek. Cynamon jako afrodyzjak jest środkiem pobudzającym uczuciowo.


Korzenna

Doskonała dla mężczyzn. Płatki owsiane oraz zmysłowy korzenny zapach epice pozwolą na odprężenie i sprawią, że kąpiel przeniesie Cię do krainy odprężenia i relaksu.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress