Pałac Chojnata k/Białej Rawskiej

Wola Chojnata 59
96-230 Biała Rawska,

woj. łódzkie

Rezerwacje indywidualne
tel. +48 46 813 88 30
gsm. +48 513 126 775
recepcja@palacchojnata.com

Rezerwacje grupowe
Szkolenia/ konferencje
Biuro Sprzedaży o/ Warszawa
tel. 48 22 826 30 82
fax. 48 22 827 09 75
palac@trip.pl

Eventy

Oferujemy rozrywkę opartą o różnorodne scenariusze dla środowisk biznesowych, vipów, elit, zarządów firm. U nas będziecie Państwo wyjątkowo ukontentowani.

Nasz Pałac to miejsce z duszą – poczujecie się jak możni przodkowie, razem z wszelkimi rytuałami i atrakcjami (m.in. polowanie na dziką zwierzynę, nauka fechtunku, XIX wieczna biesiada ze staropolskim jadłem i alkoholem, dawne rytuały pielęgnacyjne).

Pałac Chojnata to także miejsce imprez integracyjnych. Idealnym ukoronowaniem szkolenia lub konferencji jest organizacja wspólnego wieczoru dla uczestników spotkania. Stwarza to świetną okazję do rozmów i zabawy. Pozwala spojrzeć na siebie i współpracowników z całkiem innej perspektywy. Nasze oferty dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Gości, a każdy scenariusz staramy się „szyć na miarę” budżetu Klienta i temperamentu Uczestników. Stylowe, pałacowe wnętrza i sale w Willi Parkowej o nieco innym charakterze, piękny park (5 ha) i malownicza łąka (2 ha), dają nam nieskończone możliwości przy aranżacji tych wyjątkowych spotkań.

 

VIP SPA

VIP SPA

Popołudniowy czas możecie Państwo spędzić w atmosferze relaksu i odprężenia korzystając z wyselekcjonowanych przez nas masaży lub zabiegów. Uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Warsztaty wizażu

Warsztaty wizażu

Warsztaty prowadzi jedna z najlepszych wizażystek w kraju, która podczas spotkania dokona analizy kolorystycznej twarzy i podpowie jak się malować ażeby wydobyć to co w każdej z nas najpiękniejsze i zakamuflować ewentualne mankamenty skóry.

Poranny jogging lub nordic walking

Poranny jogging lub nordic walking

Proponujemy rozpoczęcie dnia od porannego biegu lub marszu po ścieżce zdrowia w parku Pałacowym. Zajęcia prowadzą instruktorzy.

Przejażdżki bryczkami

Przejażdżki bryczkami

Przejazd przez malownicze, sadownicze okolice Pałacu Chojnata może być przyjemną atrakcją na letnie popołudnie. Podczas eventów specjalnych, na tzw. życzenie, zwykłe bryczki są zamieniane w zabytkowe i są nimi dowożeni uczestnicy imprez.

Zawody wędkarskie

Zawody wędkarskie

Dla miłośników wędkowania przygotowaliśmy program wspólnego wędkowania. A dla miłośników polowań organizujemy emocjonujące wyprawy po dziką zwierzynę.

Nocny bieg na orientację

Nocny bieg na orientację

Uczestnicy tej zabawy są wyposażeni w GPS, kompasy. Jest wyznaczona specjalna trasa do pokonania, podczas której na Uczestników czekają zadania specjalne. Scenariusz tej zabawy idealnie komponuje się z wieczorem grillowym.

Zorbing

Zorbing

Tereny wokół Pałacu dają możliwości do zabawy w trakcie której poczujemy choć przez chwilę brak grawitacji, właśnie dzięki zorbing’owi.

Team building

Team building

Integrujemy różnorodnie. Wśród podejmowanych wspólnie aktywności mogą być, np. paintball, quady, park linowy, mini golf, ściany wspinaczkowe, miejskie gry zespołowe.

Degustacje trunków

Degustacje trunków

Miłym akcentem wieczoru jest degustacja wybornych trunków prowadzona przez doświadczonych sommelierów.

Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne

Jedną z propozycji, która idealnie pasuje do wspólnej, wieczornej zabawy są warsztaty kulinarne. Przygotowujemy stacje gastronomiczne, a Uczestnicy sami gotują potrawy na wspólną kolację pod ,,okiem’’ i przewodnictwem jednej z wielu medialnych postaci świata gastronomii. Przygotowywane potrawy są tak skomponowane aby pozwoliły uczestnikom odkryć niesamowite smaki wyśmienitych potraw.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress